Motus Salto träningsdräkt (8SMOT5)

I lager.


700 kr

Motus Salto traningsdräkt


Träningsdräkt för alla Motus Salto gymnaster. Den här dräkten kan alla som vill träna i Motus Saltos egna dräkt beställa.

Den här dräkten kommer att användas som vill träna i Motus Saltos egna dräkt.


Vi på GympaSport vill att du ska få dina profilkläder så smidigt som möjligt. För att göra detta möjligt, grupperar vi alla inkomna beställningar och skickar en samlad order vid bestämda datum. Här är hur det fungerar:

Beställningsdatum 2023:

  • 1 september
  • 1 oktober
  • 1 november
  • 20 november

Efter att vi har gjort en samlad beställning tar leveransen normalt 4-5 veckor.

📣 Observera: Alla våra profilkläder är skräddarsydda för Motus Salto. Därför kan de inte returneras eller bytas ut. Om du är osäker på vilken storlek du bör välja, rekommenderar vi att du konsulterar vår storleksguide:   https://gympasport.se/sidor/storlekguide

Tack för att du valt GympaSport. Vi ser fram emot att leverera högkvalitativa profilkläder till dig!